Nadzór Inwestycyjny Kraków

Nadzór Inwestycji nie zawsze jest możliwy przez zleceniodawcę. Wiedza, doświadczenie, a nade wszystko czas, uniemożliwiają realizację pewnych przedsięwzięć. Państwa oczekiwania względem budowy, remontu, bądź jakiegokolwiek innego przedsięwzięcia budowlanego, są dla nas  najważniejsze. Nasza specjalizacja to Inwestor Zastępczy.

Korzystanie z usług Inwestora Zastępczego jako koordynatora inwestycji, jest zatem wygodną formą prowadzenia przedsięwzięcia. Nadzór inwestorski potrzebny jest w szczególności, gdy sam inwestor nie posiada odpowiedniej wiedzy lub doświadczenia w zakresie praktycznej, bądź też formalnej strony procesu budowlanego.

Inwestor zastępczy – rola

Inwestor Zastępczy to ktoś, kto dba o Państwa interesy na terenie budowy, prowadzi rozmowy z każdą stroną procesu, spełnia Państwa marzenia i realizuje inwestycje zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Inwestor Zastępczy jest nową formułą partnera w procesie inwestycyjno-budowlanym, z naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

Nadzór inwestorski z odpowiednio dobranym zespołem fachowców i specjalistów, sprosta każdej inwestycji. Uczestniczymy w procesach budowy domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, obiektów zabytkowych, obiektów przemysłowych, jak i również mamy swój udział w budowach stacji paliw, hoteli, pensjonatów.

Nasza oferta nadzoru inwestycji

Zastępowaliśmy i zastępujemy Inwestorów, bądź po prostu przy nich jesteśmy – służąc radą – w całych procesach budowlanych od wyboru działki, projektanta, uzgodnień na etapie projektowym, poprzez przygotowanie dokumentacji odbiorowej. Nadzorujemy prace kierownika budowy, geodety, inspektorów, projektantów, poprzez dostawców materiałów, weryfikując ich jakość i cenę. Weryfikujemy jakość wykonanych robót przez wykonawców na każdym etapie, a zwłaszcza przy robotach zanikowych.

Nasze doświadczenie podpowiada nam co, gdzie i kiedy powinniśmy sprawdzić. Weryfikacja kosztorysów budowlanych pozwala nam na uniknięcie zbędnych i niepotrzebnych wydatków na inwestycji, jak i również pozwala uniknąć niepotrzebnych sporów z wykonawcą i innymi stronami procesu budowlanego.

Inwestor zastępczy – nigdy nie jest za póżno

Czasami jesteśmy wzywani na inwestycję zbyt późno, kiedy to inwestor osobiście chciał weryfikować proces budowlany i mając bezwzględne zaufanie do kierownika, bądź też inspektora – popełnił błąd, niejednokrotnie naprawy błahych wydawałoby się rzeczy na etapie wykonawczym, czy to błąd wynikający z projektu, wykonawcy czy też nadzoru, potrafi kosztować drugie tyle co cała budowa.

Jeśli już pojawiamy się dopiero na tym etapie, to przy stale współpracujących z nami specjalistach biegłych w różnych dziedzinach budownictwa. Współpracujemy również z kancelarią adwokacką i radcowską z dużym doświadczeniem w procesach branży budowlanej, dla których to my przygotowujemy pełną dokumentację potrzebną do procesów sądowych.

Pomoc w realizacji trudnych inwestycji

Pomagamy wyjść naszym klientom z opresji i doprowadzić ich inwestycję do samego końca. Przy ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, mamy dostęp również do sprawdzonych wykonawców, posiadamy geodetów, z którymi nasza współpraca pozwala nam szybko i sprawnie przejść przez procesy pozwolenia na budowę, czy też procesu odbioru.

Nadzór inwestorski Kraków to koordynacja całego procesu budowlanego, od zakupu działki, od podpisania umowy przedwstępnej z deweloperem, od podjęcia w ogóle decyzji o budowie, czy też poważnym remomcie. Prowadzimy inwestycję, aż do zakończenia i zamieszkania bądź też funkcjonowania obiektu inwestycyjnego – to nasza rola – możemy pracować również dla Ciebie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji oraz zapraszamy do kontaktu. Wyślij wiadomość.